Ręczna pompa kontrolna REMS Push do badania szczelności instalacji

Ręczna pompa kontrolna REMS Push do badania szczelności instalacji

Dzisiaj przedstawiamy sprzęt prosty, niezawodny i niezbędny podczas odbioru instalacji – niezawodna, ręczna pompa kontrolna do sprawdzania ciśnienia i szczelności instalacji rurowych i zbiorników REMS Push.

Zakres kontroli i ciśnienia p ≤ 6 MPa/60 bar/870 psi
Woda, olej, glikol
Współczynnik pH cieczy 7 – 12
Temperatura cieczy ≤ 60°C
Lepkość cieczy ≤ 1,5 mPa s

Uniwersalne zastosowanie
reczna_pompa_kontrolna_rems_push_1W instalacjach sanitarnych, grzewczych, słonecznych i tryskaczowych, przy systemach powietrza, pary i w chłodnictwie, instalacjach olejowych, kotłowniach i zbiornikach ciśnieniowych.

Konstrukcja
Mocne, sprawdzające się na budowie wykonanie z metalu wytrzymujące duże obciążenia. REMS Push z odpornym na korozję, powlekanym proszkowo pojemnikiem z blachy stalowej o pojemności 12 l. Odporna na skręcanie dźwignia z ergonomicznym uchwytem, przestawiana jako uchwyt do noszenia. Odporny na ścieranie tłok z mosiądzu Ø 30 mm. Wąż ciśnieniowy z ½”-przyłączeniem.
Płyta rozdzielcza ze stabilną osłoną manometru. Precyzyjnie wyskalowany manometr, p ≤ 1,6 MPa/16 bar/232 psi, do odczytu zmian ciśnienia w zakresie 0,01 MPa/0,1 bar/1,45 psi przy sprawdzaniu na szczelność zgodnie z DIN 1988, jako osprzęt.

Pojemnik ze stali nierdzewnej
REMS Push INOX z pojemnikiem ze stali nierdzewnej o pojemności 12 l – dla niezwykle długiej trwałości.

Zasada działania
Sprawdzanie ciśnienia i szczelności przy pomocy wody lub oleju. System podwójnego zaworu do niezawodnego wytwarzania ciśnienia z kulką ze stali nierdzewnej. Duża wydajność tłoczenia poprzez długi posuw, precyzyjne ustawianie ciśnienia poprzez krótki posuw. Wąż ciśnieniowy zbrojony siatką zapobiega zafałszowaniu wyników pomiarów.

Zakres dostawy REMS Push.
Ręczna pompa kontrolna z manometrem, p ≤ 6 MPa/60 bar/870 psi, do sprawdzania na ciśnienie i szczelność instalacji rurowych i zbiorników do 6 MPa/60 bar/870 psi. Odporny na korozję, powlekany proszkowo pojemnik z blachy stalowej o pojemności 12 l. Wąż ciśnieniowy 1,5 m z ½”-przyłączeniem. W kartonie
Nasza aktualna cena: 649,00 zł brutto

reczna_pompa_kontrolna_rems_push_inoxZakres dostawy REMS Push INOX.
Ręczna pompa kontrolna z manometrem, p ≤ 6 MPa/60 bar/870 psi, do sprawdzania na ciśnienie i szczelność instalacji rurowych i zbiorników do 6 MPa/60 bar/870 psi Pojemnik ze stali nierdzewnej o pojemności 12 l. Wąż ciśnieniowy 1,5 m z ½”-przyłączeniem. W kartonie.
Nasza aktualna cena: 1149,00 zł brutto

Wszelkie pytania odnośnie narzędzi dla instalatorów REMS oraz zamówienia prosimy kierować do przedstawiciela handlowego:

technikanarzedziowa_kontakt

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *