Akumulatorowa pilarka taśmowa DEWALT® DCS371N XR® 18V

Akumulatorowa pilarka taśmowa DEWALT® DCS371N XR® 18V

Nowa pilarka taśmowa DEWALT® DCS371N XR® 18V jest przeznaczona dla profesjonalistów zajmujących się różnego rodzaju instalacjami – kanalizacyjnymi, wentylacyjnymi, grzewczymi, czy elektrycznymi.

Pilarka umożliwia cięcie rur przemysłowych, przewodów instalacyjnych, kątowników i prętów, a praca nią jest beziskrowa.

akumulatorowa_pila_tasmowa_dewalt_DCS371N XR_1Mocny silnik 460W pozwala DCS371N na precyzyjne cięcie z imponującą prędkością 174 m/min gwarantującą wykończenie bez zadziorów. Litowo-jonowy akumulator XR o napięciu 18 V (dostępny oddzielnie) zapewnia ponad 100 cięć na jednym naładowaniu akumulatora, przy przecinaniu np. 20 mm przewodów instalacyjnych. Pilarka DEWALT® jest wyposażona w system szybkiej wymiany brzeszczota oraz zapewnia bezpieczną pracę użytkownika.

Elektronarzędzie cechują niewielkie wymiary 28×38,5 cm, które w połączeniu z lekką wagą 3,9 kg (wraz z baterią) umożliwiają swobodne prace w różnych pozycjach i pod różnymi kątami. Lekka konstrukcja sprawia także, że DEWALT® DCS371N jest szczególnie przydatna na wysokościach i w miejscach trudno dostępnych, które można oświetlać wbudowaną diodą LED. Po zakończeniu pracy przyda się wytrzymały hak, dzięki któremu bezpiecznie przymocujemy narzędzie do pasa.

DEWALT® DCS371N XR® 18V – dane techniczne

Technologia akumulatorów – XR Li-Ion
Napięcie – 18V
Pojemność akumulatora – akumulator dostępny oddzielnie
Moc użyteczna – 460W
Prędkość bez obciążenia – 174 m/min
Masa – 3,9 kg
Długość – 385 mm
Wysokość – 280 mm
Cena katalogowa: 1715 zł brutto

Negocjuj cenę z naszym przedstawicielem handlowym:

technikanarzedziowa_kontakt

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *