Adapter do baterii Metabo PA 14.4-18 LED-USB – bank energii – power bank

Adapter do baterii Metabo PA 14.4-18 LED-USB – bank energii – power bank

Dzisiaj na oficjalnym facebook’owym profilu Metabo pojawiła się informacja, że firma wprowadza do sprzedaży adapter PA 14.4-18 LED-USB. Adapter jest kompatybilny ze wszystkimi nowymi bateriami z serii „ultra M” 14,4V i 18V (1,5 – 5,2Ah) i razem z nimi tworzy Powerbank / bank energii. Adapter ma wbudowaną lamkę LED i jest wyposażony w klip na pasek. Oficjalna dystrybucja ma rozpocząć się od stycznia 2015r, ale wpis kończy zdanie „…Oficjalnie w sprzedaży od 1 stycznia, ale w magazynie mamy już dostępne pierwsze sztuki…”.
adapter_do_baterii_metabo_bank_energii_PA 14.4-18 LED-USB_1

Na niemieckiej stronie Metabo można znaleźć nieco więcej informacji – adapter wyposażony jest w dwa gniazda USB (2Ah) i jest w stanie ładować telefon komórkowy tak szybko jak z gniazdka elektrycznego. Adapter z baterią 2Ah jest w stanie naładować telefon 4 razy, a z baterią 5,2Ah nawet dziesięć razy. Lamka LED, która może zastąpić latarkę – będzie świecić do 21godzin z baterią 2Ah.

Oficjalna cena detaliczna nie jest jeszcze znana

 

 

Aktualizacja 28-11-2014r – Adapter do baterii Metabo PA 14.4-18 LED-USB – bank energii – Katalogowa cena detaliczna ma wynosić około 200zł brutto. 

 

Wszelkie pytania oraz zamówienia proszę kierować do przedstawiciela handlowego:

technikanarzedziowa_kontakt

 

Wszystkie elektronarzędzia, narzędzia i osprzęt METABO, będące w naszej ofercie zobaczysz w katalogu do pobrania poniżej:

pdf_pobierz

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *