Kamera inspekcyjna RIDGID micro CA-100

Kamera inspekcyjna RIDGID micro CA-100

Kamera inspekcyjna micro CA-100 – Kolejna z serii ręcznych kamer do kontroli wizualnej RIDGID®, która eliminuje zgadywanie i skraca czas potrzebny do wykrycia i zdiagnozowania problemów w nieosiągalnych miejscach. Wszystkie ręczne kamery inspekcyjne RIDGID składają się z właściwej kamery i źródła światła zamocowanych na końcu elastycznego przewodu o długości 90 cm (3′). Ten przewód można zginać i skręcać w większości niedostępnych miejsc. Można go również przedłużyć aż do 9 metrów, za pomocą 90 i 180cm przedłużek. Kamera przesyła obrazy na żywo do wyraźnego cyfrowego wyświetlacza ciekłokrystalicznego, który umożliwia szczegółowe kontrole wizualne w trudnych do dosięgnięcia miejscach.

kamera_inspekcyjna_RIDGID_micro CA-100kamera_inspekcyjna_RIDGID_micro CA-100_1

Nowa kamera inspekcyjna RIDGID® micro CA-100, kolejna wersja rozwojowa kamery inspekcyjnej micro SeeSnake®, pozwala na przeprowadzanie bardziej szczegółowych kontroli wzrokowych w nawet najtrudniej dostępnych miejscach. Wygodna konstrukcja z uchwytem pistoletowym z możliwością obsługi jedną ręką i duży ekran sprawiają, że spojrzenie w najciaśniejsze miejsca jest łatwe. Kamera micro CA-100 jest standardowo wyposażona w wytrzymałą głowicę z anodyzowanego aluminium o średnicy 0,7″ (17 mm) z czterema super jasnymi diodami LED, co pozwala zajrzeć w najciemniejsze miejsca. Możliwość łatwego obracania aktywnego obrazu przeciwnie do wskazówek zegara, co pozwala uzyskać dobry widok w każdej sytuacji. Dzięki dostępności akcesoryjnej głowicy 6 mm, kamera inspekcyjna CA-100 pozwala na serwisowanie i identyfikowanie problemów w większej liczbie miejsc. Kamera inspekcyjna RIDGID micro CA-100 zapewnia rozwiązania kiedykolwiek i gdziekolwiek ich potrzebujesz.

– Kamery inspekcyjne RIDGID® pozwalają uzyskać doskonały widok za murami, w pompach, w pobliżu przecieków, oraz w innych trudno dostępnych miejscach, pomagając w pracy lepiej, szybciej i inteligentniej niż kiedykolwiek dotąd.
– Po wprowadzeniu pierwszej na świecie ręcznej kamery – SeeSnake® Micro™ RIDGID® po raz kolejny podnosi poprzeczkę wraz z wprowadzeniem nowej kamery inspekcyjnej micro CA-100.
– Większy wyświetlacz LCD (3,5″), rotacja obrazu o 360°, 4 diody LED oraz jakość obrazu bliska doskonałości – dzięki micro CA-100 szczegółowe inspekcje w trudno dostępnych miejscach stają się łatwiejsze.
– Kamera inspekcyjna micro CA-100 wyświetla kolorowy obraz wideo w czasie rzeczywistym za pomocą czujnika obrazu i źródła światła, podłączonego do przewodu elastycznego o dł. 90 cm. Może być używana do badania trudno dostępnych miejsc i odbijania wiązki wideo, w czasie rzeczywistym do kolorowego wyświetlacza LCD. Do kamery dołączona jest uniwersalna głowica 17 mm.
– Istnieje możliwość wyposażenia kamery w 3 metrowy wodoodporny przewód.

Specyfikacja
Wyświetlacz 3,5″ kolorowy LCD (rozdzielczość 320 x 240)
Głowica kamery Średnica 17 mm, aluminiowa budowa
Oświetlenie 4 diody LED z regulacją jasności
Zasięg kabla 90 cm (3′) z możliwością przedłużenia do 9 m (30′) przy pomocy opcjonalnych przedłużaczy
Wyjście wideo Kabel RCA 90 cm (3′) (dołączony)
Obracanie obrazu 4 x 90°
Wodoodporność Głowica kamery i kabel do 10′ (3 m)
Źródło zasilania 4 baterie AA
Akcesoria Lusterko, hak, magnes

Wyposażenie standardowe:
– Głowica 17 mm.
– Przewód RCA 90 cm.
– Doczepiany hak, magnes i lusterko.
– 4 x baterie AA.

Cena za w/w zestaw – kamera inspekcyjna RIDGID CA-100: 1169,00 zł brutto.

Przedłużka do kamery RIDGID CA-100 i RIDGID CA-300 – 90cm: 195,00 zł brutto
Przedłużka do kamery RIDGID CA-100 i RIDGID CA-300 – 180cm: 329,00 zł brutto
Przesyłka kurierska – tylko 16 zł

Wszelkie pytania oraz zamówienia proszę kierować do przedstawiciela handlowego:

technikanarzedziowa_kontakt

 

Pełny katalog diagnostyki, przeglądania i lokalizacji firmy RIDGID możesz pobrać poniżej:

pdf_pobierz

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *