Swoboda cięcia – akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa FMC660M2 STANLEY FATMAX®

Swoboda cięcia – akumulatorowa ręczna pilarka tarczowa FMC660M2 STANLEY FATMAX®

Ręczna pilarka tarczowa FMC660M2 STANLEY FATMAX® dla profesjonalistów to zasilane akumulatorem 18 V, precyzyjne elektronarzędzie do prac, w których liczy się mobilność i dokładność.

Lekka i wydajna pozwala na łatwe cięcie drewna, materiałów drewnopochodnych, a także tworzyw sztucznych niezależnie od miejsca pracy i zasalania sieciowego.

akumulatorowa_pilarka_tarczowa_FMC660M2 STANLEY FATMAXNa rynku już od dawna królują sieciowe pilarki tarczowe. Jednak to wersje ładowane akumulatorem zyskują coraz większe uznanie specjalistów branży remontowo – wykończeniowej, którzy wymagają od sprzętu jakości, precyzji, a przede wszystkim mobilności. Odpowiadając na te oczekiwania użytkowników zespół projektowy STANLEY FATMAX® stworzył pilarkę małą, lekką, bez przewodu zasilającego. Jest ona podczas remontów i adaptacji, cięcia desek i listew podłogowych, blatów kuchennych, docinaniu płyt meblowych, a także tworzyw sztucznych, np. rur i rynien.

Pilarka tarczowa FMC660M2 STANLEY FATMAX® jest elektronarzędziem stworzonym do prac w miejscach trudno dostępnych, na drabinie oraz tam gdzie nie ma w pobliżu gniazda sieci elektrycznej. To nieco ponad 3-kilogramowe elektronarzędzie zasila 18 V bateria Li-Ion o pojemności 4 Ah. Zastosowana 165 mm tarcza pozwala na cięcie materiałów o grubości do 53 mm pod kątem 90 stopni i o grubości 43 mm pod kątem 45 stopni z szybkością do 4000 obr/min, a maksymalny kąt odchylenia tarczy wynosi 50 stopni. Profilowany, gumowany uchwyt zapewnia wyjątkowy komfort pracy. Kupując FMC660M2 otrzymamy wraz z pilarką 2 akumulatory 4.0 Ah, ładowarkę, tarczę tnącą oraz walizkę transportową.

Pilarki akumulatorowe FMC660M2 STANLEY FATMAX® są już dostępne w cenie 1399 zł brutto.

 

Dane techniczne FMC660M2 STANLEY FATMAX®:

Napięcie zasilania 18 V
Prędkość bez obciążenia 4000 obr/min
Masa 3.2 kg
Średnica tarczy 165 mm
Pojemność akumulatora 4 Ah
Długość 340 mm
Wysokość 240 mm
Szerokość 220 mm
Cena brutto 1399 zł

Pytania oraz zamówienia proszę kierować do przedstawiciela handlowego:

technikanarzedziowa_kontakt

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *