Porządki pełną parą – BLACK&DECKER FSMH1621R MOP PAROWY 10w1

Porządki pełną parą – BLACK&DECKER FSMH1621R MOP PAROWY 10w1

Mop parowy Black&Decker FSMH1621R 10 w 1.

Utrzymanie porządku w domu to za każdym razem wyzwanie. Na szczęście od dzisiaj, żeby zachować czystość, wystarczy nam jedno urządzenie i … para. Mycie podłóg i okien, czyszczenie dywanów, ceramiki łazienkowej, piekarnika i grilla oraz odświeżanie odzieży. To wszystko wykona nowy mop parowy 10w1 od BLACK+DECKER®.

Nowe rozwiązania technologiczne usprawniają każdą dziedzinę naszego życia, nawet domowe porządki. Niezależnie od tego, czy sprzątamy dom wiosną, latem, jesienią czy zimą, czy chcemy się pozbyć kurzu, zacieków, nalotów, czy też alergenów, nasze oczekiwania spełni nowe urządzenie domowe BLACK+DECKER®. Mop 10w1 zapewni czystość bez detergentów, wygodę użytkowania i aż 10 funkcji: od mycia podłóg, przez czyszczenie dywanów, aż po odświeżanie tapicerki meblowej i prasowanie odzieży.

Wielość zastosowań
mop_parowy_black_decker FSMH1621R 10w1_1Podstawowym zadaniem mopa jest oczywiście utrzymanie w czystości różnego rodzaju podłóg: z drewna, paneli, kamienia, płytek, czy marmuru. Ale potrafi on także czyścić powierzchnie będące poza zasięgiem zwykłego mopa parowego: okna, armaturę i ceramikę łazienkową, piekarniki i grille, fugi, dywany, kanapy, a nawet pomaga w odświeżeniu i usunięciu zagnieceń odzieży. Za funkcje te odpowiada wyjmowany oczyszczacz parowy Steambuster® wspomagany przez różnego rodzaju końcówki i wąż docierający do trudnodostępnych miejsc.

Optymalna ilość pary
Najważniejszą zaletą mopa 10w1 od BLACK+DECKER® jest intuicyjna w obsłudze technologia Autoselect™. Odpowiada ona za dostosowanie ilości pary do czyszczonej powierzchni gwarantując tym samym, że nie zniszczymy podłogi zbyt wysokim natężeniem wilgoci. Dzięki Autoselect, niezależnie od tego jaki rodzaj podłogi czyścimy, odpowiednia emisja pary pozwoli jej wyschnąć w kilka sekund. Co więcej, używanie wody destylowanej lub przefiltrowanej wody z kranu, zapewni nam powierzchnię czystą i bez smug.

Niezbędne funkcje
Mop parowy 10w1 od BLACK+DECKER® to urządzenie lekkie i umożliwiające łatwe manewrowanie. Posiada obracaną głowicę, wyposażoną w wykonaną z mikrowłókien i nylonu nakładkę czyszczącą EasyGlide, dzięki której bez problemu dotrzemy do trudnodostępnych przestrzeni wokół mebli. Nakładka dostosowana jest do prania w pralce, a co równie ważne – nie trzeba jej wykręcać. Jeżeli podczas sprzątania natrafimy na trwalsze zabrudzenie, wystarczy skorzystać z funkcji dodatkowego uderzenia pary. Zwiększona o 50% emisja pary pozwoli uporać się z różnego rodzaju zanieczyszczeniami.

Wszystko, co jest potrzebne
Aby korzystać z całości funkcji oferowanych przez nowe urządzanie BLACK+DECKER®, wystarczy woda (destylowana lub filtrowana) i prąd. Wszystkie inne elementy znajdują się na wyposażeniu mopa FSMH1621R 10w1. Są to: odłączany ręczny oczyszczacz parowy, miękka szczotka do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni, gumowa wycieraczka do szyb, szczotka do fug i łazienek, szczotka do piekarnika i grilla, stopa dywanowa, szczotka do czyszczenia odzieży, wąż, dysza parowa.

Opis produktu

10 w 1 mop parowy Deluxe z odłaczalnym ręcznym oczyszczaczem parowym Steambuster™
Unieszkodliwia 99,9% bakterii i zarazków – bez użycia środków chemicznych
Cyfrowa technologia Autoselect™ gwarantuje optymalną emisję pary na wybrany typ podłogi. Należy jedynie odpowiednio nastawić przycisk wyboru.
Uniwersalny, ręczny oczyszczacz parowy – przeznaczony do łatwego usuwania tłustych zabrudzeń, resztek przypalonych potraw z płyt kuchennych, kamienia z armatury, itp. W wyposażeniu wysokiej jakości końcówki czyszczące.
Dodatkowe uderzenie pary – emisja o 50% większej ilości pary dla usunięcia trwalszych zabrudzeń.
Odłączalny, wbudowany w ręcznym oczyszczaczu parowym, łatwy do napełniania zbiornik na wodę z systemem filtracji zapobiega powstawaniu kamienia i wydłuża żywotność.
Gotowy do użycia w 15 sekund! O gotowości do pracy informuje oświetlenie zbiornika, które zmienia kolor z czerwonego na niebieski po osiągnięciu właściwej temperatury pracy.
Obrotowa, w zakresie 180 stopni, głowica ułatwia użycie wokół mebli i w ciasnych przestrzeniach.
Możliwość ustawienia pionowego z funkcją automatycznego wyłączenia po zablokowaniu pozycji.
Nakładka wielokrotnego użytku Easy Glide™, nadająca się do wielokrotnego prania, wykonana z mikrowłókien, umożliwia głębokie czyszczenie.

mop_parowy_black_decker FSMH1621R 10w1Wyposażenie standardowe:

2 x nakładki
1 x stopa dywanowa
1 x elastyczny wąż z uchwytem
1 x regulowana dysza strumieniowa parowa
1 x gumowa wycieraczka do szyb
1 x szczotka do czyszczenia odzieży
1 x mała szczotka do czyszczenia łazienek
1 x mała, miękka szczotka
1 x szczotka do czyszczenia piekarników i grilla
1 x dzbanek

DANE TECHNICZNE:

Moc pobierana 1600 W
Masa 3.25 kg
Zakres ostrza 350 ml
Długość przewodu zasilającego 6 m
Czas nagrzewania 15 s
Czas pracy 10-14 min
Kolor Niebieski
Mechanizm parowy Automatyczny
Ustawianie pionowe Tak
Ustawianie wysokości Nie
Łatwe zwalnianie kabla Tak
Wskaźnik poziomu wody Tak
System anty-wapniowy Tak
Oświetlenie zbiornika Tak
Naścienne zawieszanie Tak
Włącznik/wyłącznik Tak

Cena – komplet Mop parowy Black&Decker FSMH1621R 10 w 1:  464,00 zł brutto

 

Pytania oraz zamówienia, proszę kierować do przedstawiciela handlowego:

technikanarzedziowa_kontakt

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *