Dalmierze laserowe PLR 30 C i PLR 50 C z Bluetooth i aplikacją do przenoszenia danych

Dalmierze laserowe PLR 30 C i PLR 50 C z Bluetooth i aplikacją do przenoszenia danych

Dalmierze laserowe BOSCH PLR 30 C i PLR 50 C z Bluetooth i aplikacją do przenoszenia danych – szybkie pomiary, łatwe obliczenia i dokumentacja

Z nowymi dalmierzami laserowymi BOSCH PLR 30 C i PLR 50 C wykonanie potrzebnych pomiarów jest jeszcze łatwiejsze. Teraz wszystkie dane z dalmierza można przesłać za pomocą Bluetooth na smartfon i tablet. Zainstalowana na tych urządzeniach aplikacja PLR measure&go pozwoli szybko zapisać i przetworzyć potrzebne obliczenia.

BOSCH PLR 30 C i PLR 50 C to pierwsze na rynku dalmierze laserowe dla majsterkowiczów posiadające zintegrowane łącze Bluetooth. Przy jego pomocy szybko przeniesiemy pomiary do zainstalowanej na smartfonie lub tablecie darmowej aplikacji PLR measure&go. Wykonanie zdjęcia lub szkicu, przeniesienie pomiarów, zrobienie notatek, zapisanie danych i wysłanie ich e-mailem ‒ wszystko wykonamy teraz w bezpłatnej aplikacji Boscha. Dzięki temu unikniemy błędów, które zdarzają się przy ręcznym przenoszeniu pomiarów. Aplikacja, dostępna dla smartfonów i tabletów z Android oraz iOS, zastępuje ołówek i kartkę papieru, które łatwo można zgubić i utracić ważne dane.

dalmierz_laserowy_ BOSCH PLR 30 C i PLR 50 C z Bluetooth

PLR 30 C ‒ mały przyrząd pomiarowy ze wszystkimi funkcjami podstawowymi potrzebnymi do pracy
Dalmierz laserowy PLR 30 C jest wyposażony we wszystkie funkcje podstawowe potrzebne do pracy: mierzy długości, automatycznie oblicza powierzchnię i kubaturę, dodaje i odejmuje wyniki. Do obliczenia ilości potrzebnej do remontu farby lub tapety wystarczy zmierzyć długość i wysokość ścian, obliczyć powierzchnię ściany i nanieść wyniki na szkic wykonany w aplikacji. Szkic w aplikacji na smartfonie lub tablecie można zabrać ze sobą do marketu budowlanego lub wysłać w formacie PDF malarzowi. Dalmierz PLR 30 C mierzy odległości w zasięgu 30 metrów z dokładnością do 2 milimetrów. Dalmierz PLR 30 C wyróżnia się kompaktową konstrukcją i niską wagą: przy wymiarach 10 x 4 centymetry waży tylko około 80 gramów.

PLR 50 C – szeroki zakres funkcji i prosta obsługa za pomocą wyświetlacza dotykowego
Użytkownikom, którzy potrzebują szerszego zakresu funkcjonalności i przykładają wagę do możliwie jak najprostszej obsługi, Bosch oferuje dalmierz PLR 50 C. Jest to pierwszy dalmierz laserowy dla majsterkowiczów z możliwością obsługi za pomocą kolorowego wyświetlacza 2,4 cala. Dalmierz oferuje wszystkie funkcje podstawowe: pomiar długości, obliczanie powierzchni i kubatury, dodawanie
i odejmowanie wyników oraz pomiar ciągły ze wskazaniem wartości minimalnej/maksymalnej. Dodatkowo umożliwia podwójny pośredni pomiar wysokości oraz pośredni pomiar długości i wysokości: w przypadku konieczności pomiaru odległości do ściany, przy której stoją meble, wystarczy nakierować dalmierz PLR 50 C na niezastawiony fragment ściany. Na podstawie odległości i kąta pomiaru przyrząd automatycznie obliczy rzeczywistą odległość. Umożliwia to czujnik nachylenia, który po raz pierwszy zintegrowano w dalmierzu laserowym dla majsterkowiczów. Dzięki temu dalmierz PLR 50 C może pełnić nie tylko rolę miernika nachylenia, przy pomocy którego można określić na przykład kąt nachylenia poręczy schodów, lecz także dodatkowo rolę cyfrowej poziomicy.

PLR 50 C jest wyposażony w wewnętrzną pamięć, która zapisuje do 10 pomiarów, oraz stopkę znajdującą się w dolnej części przyrządu. Dalmierz PLR 50 C mierzy odległości w zasięgu 50 metrów z dokładnością do 2 milimetrów. Do obsługi przyrządu służy włącznik/wyłącznik oraz intuicyjne symbole na wyświetlaczu. Dalmierz mierzy zaledwie 11,5 x 5 centymetrów i waży 160 gramów. Dzięki temu PLR 50 C jest kompaktowym przyrządem oferującym wszystkie funkcje pomiarowe i niwelacyjne potrzebne zaawansowanym majsterkowiczom.

technikanarzedziowa_kontakt

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *