Nowa myjka wysokociśnieniowa Bosch AQT 33-11

Nowa myjka wysokociśnieniowa Bosch AQT 33-11

Wydajna myjka, którą zmieścisz (prawie) wszędzie! – AQT 33-11: nowość w ofercie myjek wysokociśnieniowych Bosch dla domu i ogrodu.

Jeśli szukasz sposobu na szybkie wykonanie prac porządkowych – umycie tarasu, wyczyszczenie roweru czy mebli do ogródka, nowa myjka Bosch AQT 33-11 to rozwiązanie idealne. Jest niezwykle efektywna, a jej przechowywanie nie będzie problemem – kompaktowe rozmiary AQT 33-11 sprawiają, że zmieścisz ją nawet w małym schowku na narzędzia!

myjka_wysokocisnieniowa_Bosch AQT 33-11Z pomocą myjek wysokociśnieniowych Bosch do domu i ogrodu z łatwością wykonamy prace porządkowe. Oferta tych urządzeń jest bardzo szeroka, aby każdy mógł znaleźć produkt dostosowany do swoich potrzeb. Dla osób, które poszukują efektywnej myjki do czyszczenia niewielkich powierzchni i sprzętów, a jednocześnie potrzebują urządzenia o niedużych rozmiarach, AQT 33-11 będzie propozycją idealną.

Kompaktowa myjka wysokociśnieniowa AQT 33-11 pozwala na pracę bez wysiłku zaraz po wyjęciu z pudełka! Cały osprzęt do myjki ma swoje miejsce na obudowie, dzięki czemu jest zawsze pod ręką. Ergonomiczna budowa urządzenia pozwala na jego łatwe przechowywanie nawet na małej powierzchni. Poprzeczne ułożenie pompy ułatwia natomiast jej przenoszenie i zapewnia stabilność przy pracy.

Myjka wyposażona jest w specjalistyczną sztywną dysze Fan Jet i dyszę rotacyjną. Dodatkowo w zestawie otrzymamy również wysokociśnieniową dyszę do detergentów (pianownicę), dzięki której w dużo efektywniejszy sposób zaaplikujemy środek myjący.

W 2015 roku myjka AQT 33-11 otrzymała prestiżową nagrodę iF Design Award za doskonały design produktu. Nagroda przyznawana jest od ponad 60 lat przez niemiecką organizację The iF Industrie Forum Design i uznaje się ją za jedno z najważniejszych wyróżnień w dziedzinie wzornictwa na świecie. Nagrodę otrzymują produkty, w których doskonała jakość idzie w parze z funkcjonalnością i wyjątkowym designem. Nagrodę otrzymały także dwa inne modele myjek Bosch: AQT 42-13 i AQT 45-14 X.

Myjka wysokociśnieniowa Bosch AQT 33-11 będzie dostępna od czerwca w wybranych punktach sprzedaży.

Dane techniczne AQT 33-11
Moc silnika 1300 W
Maks. ciśnienie 110 barów
Maks. wydajność pompy 330 l/h
Maks. temperatura dopływu 40°
Długość węża ciśnieniowego 3 m
Długość przewodu zasilającego 5 m
Waga 4,5 kg

Sugerowana cena sprzedaży detalicznej brutto myjki Bosch AQT 33-11: 329 zł.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *