STANLEY FMST1-75531- Inne skrzynie mogą się schować (w środku)

STANLEY FMST1-75531- Inne skrzynie mogą się schować (w środku)

Skrzynia narzędziowa STANLEY FATMAX®  FMST1-75531

Czego może potrzebować fachowiec powiększający swój arsenał narzędzi, jeżeli nie jeszcze większej skrzyni? 240-litrowa, pyło i wodoodporna skrzynia STANLEY FATMAX® z łatwością zmieści wszystkie urządzenia, chroniąc je przed trudnymi warunkami placu budowy i ułatwi transport dzięki 7-calowym, gumowym kołom.

skrzynia_stanley FMST1-75531Czasem stajemy przed wyborem – jakie narzędzia wziąć do pracy, do ilu skrzynek je spakować, jak ułożyć…? Wakacyjne wyjazdy również często każą nam wybierać co wziąć, a czego nie. Jednak niezależnie od tego, czy chcemy spakować dwa akwalungi, czy trzymać narzędzia na działce, odpowiednio duża skrzynia spełni swoje zadanie.

240-litrowa, mobilna skrzynia STANLEY FATMAX® o wymiarach 99 cm x 59 cm x 62 cm pozwoli spakować prawie cały posiadany warsztat i z łatwością go transportować. Przy wadze 15,5 kg pozwala na przewożenie do 70 kg maksymalnego obciążenia – 50 wewnątrz i 20 na wieku. Duża i wygodna rękojeść umożliwia wygodny i pewny chwyt, a przede wszystkim łatwe manewrowanie. Solidne 7-calowe koła dają pewność wjazdu po najbardziej stromych schodach. Konstrukcja skrzyni umożliwia nawet jej tymczasowe wykorzystanie jako podest do pracy. Wszystkie urządzenia znajdujące się w środku są zabezpieczone przed zamoczeniem i zakurzeniem w stopniu ochrony IP65, co zapewnia gumowa uszczelka znajdująca się w wieku. Gwarantuje to całkowitą pyłoszczelność, a także wodoodporność.

 

skrzynia_stanley FMST1-75531_1

Aluminiowe relingi pomogą w załadowaniu skrzyni do samochodu, a następnie na jej zamocowanie. Dzięki nim i wypustkom z przodu i z tyłu wieka, dodatkowe skrzynie, materiały budowlane lub narzędzia, nie spadną podczas transportu. Wnętrze skrzyni pozwala na transport bardzo dużych elementów, elektronarzędzi lub mniejszych narzędzi po włożeniu lekkich przegród. Po zamknięciu masywnych nierdzewnych zatrzasków dla bezpieczeństwa można przyczepić solidną kłódkę.

240-litrowa skrzynia STANLEY FATMAX®. jest obecnie największą tego typu skrzynią na rynku.

240 l skrzynia STANLEY FMST1-75531
Długość 99 cm
Szerokość 59 cm
Wysokość 62 cm
Waga 15,5 kg
Maksymalne obciążenie 70 kg
Stopień ochrony IP65
Zabezpieczenie Kłódka (dostępna osobno)

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *