Młotowiertarki akumulatorowe – czysta robota z DEWALT®

Młotowiertarki akumulatorowe – czysta robota z DEWALT®

DEWALT® wprowadza nową serię akumulatorowych 3-funkcyjnych młotowiertarek 36V ze zintegrowanym systemem odpylania i najniższym poziomem wibracji w swojej klasie – 7,1 m/s2. Te mobilne elektronarzędzia są idealne do długotrwałego wiercenia np. otworów pod kotwy w betonie, cegle i murze, kucia tynków, czy precyzyjnego wiercenia w drewnie i metalu.

mlotowiertarka_akumulatorowa_dewalt_DCH365M2Długotrwałe kucie i wiercenie podczas budowy, remontu czy montażu w pomieszczeniach zagospodarowanych wiąże się zazwyczaj z dużym zapyleniem całego pomieszczenia. Aby nie wdychać tych zanieczyszczeń, a po pracy cieszyć się porządkiem, warto je regularnie usuwać – najlepiej już w trakcie pracy. Pozwala na to zintegrowany z najnowszą serią młotowiertarek DEWALT®, napędzany własnym silnikiem system odpylający z filtrem HEPA (High Efficiency Particulate Air filter). Zaczepiany u dołu elektronarzędzia, posiada teleskopową rurę biegnącą od pojemnika, wzdłuż korpusu, aż do wiertła, które otacza specjalną końcówką. Ten innowacyjny system wciąga pył bezpośrednio podczas pracy, a także przez 2 sekundy po jej zakończeniu, zatrzymując 99.97% zanieczyszczeń mechanicznych większych niż 0,3 µm.

Nowe akumulatorowe młotowiertarki DEWALT® o wadze 3,8 kg (z systemem odpylającym – 5,8 kg) wiercą udarowo w betonie, cegle i murze w zakresie 4 – 26 mm z częstością do 4500 ud./ min o sile 2,3 J i najniższym w swojej klasie poziomem wibracji 7,1 m/s2. Po wyłączeniu udaru elektronarzędzia pozwalają także na precyzyjną pracę w metalu (do 13 mm) i drewnie (do 30 mm). Zatrzymanie obrotów umożliwia z kolei lekkie podkuwanie tynku, ceramiki lub muru. Elektronarzędzia posiadają szybko demontowalne uchwyty do wierteł SDS-Plus oraz standardowe, 3-szczękowe. Bateria 36V Li-Ion o pojemności 4 Ah pozwala na wykonanie 86 otworów wiertłami 10×80 mm, a 303 otworów wiertłami 6×40 mm.

Zestaw DCH365M2 DEWALT® zawiera zintegrowany system odpylający D25302DH z filtrem HEPA, 2 akumulatory Li-Ion, ładowarkę, uchwyt boczny z adapterem do odpylania, szybkowymienne uchwyty SDS-Plus i 3-szczękowy oraz mocny kufer transportowy. Dostępny w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju w sugerowanej cenie 6002,00 zł brutto.

technikanarzedziowa_kontakt

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *