Nowa gwoździarka DEWALT® DCN660

Nowa gwoździarka DEWALT® DCN660

Ergonomia i bezpieczeństwo – nowe gwoździarki DEWALT®

DEWALT® wprowadza nowe akumulatorowe gwoździarki XR 18V do konstrukcji szkieletowych. Elektronarzędzia cechuje długi, 5-godzinny czas pracy, dobrze wyważony środek ciężkości oraz szybkostrzelność do 4 gwoździ na sekundę. Bezgazowy, mechaniczny napęd pozwala na rzadszą i tańszą konserwację. Urządzenia przeznaczone są m.in. dla monterów, wytwórców mebli, czy budowlańców.

Podczas długotrwałego, profesjonalnego używania elektronarzędzi każda oszczędność jest w cenie. Na ograniczenie kosztów pozwolą nowe, bezgazowe gwoździarki DCN660 od DEWALT®. Te niezawodne urządzenia są gotowe do użytku od razu po włączeniu, nawet w skrajnych temperaturach. Brak nabojów CO2 powoduje, że poszczególne elementy elektronarzędzia DEWALT® nie pokrywają się osadem po wystrzale, a zatem nie wymagają częstego serwisowania. Mobilne i dobrze wyważone, 3 kg gwoździarki z baterią XR 2 Ah lub 5 Ah to naturalny wybór dla profesjonalistów – stolarzy, wytwórcy mebli, czy monterów drewnianych elementów.

Nowe akumulatorówki posiadają innowacyjny silnik bezszczotkowy i pojemny akumulator XR Li-Ion 18 V zgodny z ponad 20-stoma innymi narzędziami DEWALT®. Umożliwiają one nieprzerwaną pracę do 5 godzin na jednym naładowaniu (model DCN660P2), a dzięki mechanicznemu napędowi gwarantują stałą siłę wystrzału w zakresie temperatur od -20°C do +40°C. Dzięki elektronarzędziu DEWALT® gwoździe, których w magazynku mieści się aż 110. Dzięki elektronarzędziu DEWALT® gwoździe, można wbijać na głębokość do 63 mm w drewno miękkie, a do 50 mm w twarde. Prosta regulacja trybu daje też wybór pomiędzy wystrzałem seryjnym (do 4 sztuk na sekundę), a pojedynczym. Kontrolę penetracji umożliwia dobrze widoczne pokrętło znajdujące się obok spustu.

gwozdziarka_DeWALT DCN660

Na tylnej części obudowy umieszczono diody, informujące o zacięciach urządzenia oraz poziomie naładowania baterii. Ułatwia to szybkie i beznarzędziowe usuwanie awarii, czy wymianę akumulatora bez przestojów w pracy. Dzięki temu, że akumulator XR zamontowano poniżej rękojeści, gwoździarka jest kompaktowa, dobrze wyważona i łatwa do utrzymania przez kilka godzin pracy. Po jej zakończeniu urządzenie można swobodnie odłożyć na „głowie” (bez obawy, że się przewróci) lub zaczepić na pasku za pomocą haka.

Zestawy obejmujące gwoździarkę, akumulator XR Li-Ion, ładowarkę wielonapięciową XR i opakowanie gwoździ 16 Ga, są dostępne w renomowanych sklepach i marketach budowlanych.

Sugerowane ceny detaliczne:

DCN660D2 z akumulatorem 2 Ah – 2645 zł netto,

DCN660P2 z akumulatorem 5 Ah – 2995 zł netto.

Bez akumulatora w cenie 1995 zł netto.

DEWALT® DCN660- gwoździarka do konstrukcji szkieletowych XR
Technologia akumulatorów XR Li-Ion
Napięcie 18 V
Pojemność akumulatora 2,0 Ah/5,0 Ah (w zależności od modelu)
Napełnianie magazynka Ładowane od tyłu
Długość gwoździa 32 – 63 mm
Pojemność magazynka 110 szt.
Sposób aktywacji dotykowy i sekwencyjny
Długość 310 mm
Szerokość 95 mm
Wysokość 305 mm
Waga 2,65/ 2,85kg (w zależności od modelu)
Tryb pracy gwoździarki Wybieralny
Zintegrowany hak do pasa Tak
Zakres temperatury Od -20°C do +40°C
Wskaźnik uszkodzenia Tak

technikanarzedziowa_kontakt

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *