Diagnostyka samochodowa –  Bezpieczny test ciągłości z FACOM DX.V12

Diagnostyka samochodowa – Bezpieczny test ciągłości z FACOM DX.V12

Autotester DX.V12 od FACOM to narzędzie diagnostyczne stworzone specjalnie dla mechaników.

Nowy autotester wyświetla tylko najważniejsze informacje, jest prosty w użyciu i pozwala jednoznacznie odczytać wynik pomiaru. Przeprowadzenie testu ciągłości obwodu elektrycznego samochodu zajmie z nim tylko 5 min.

autotester_FACOM DX.V12
Standardowe multimetry i woltomierze, mimo że są potrzebne w warsztacie, to często nie są przystosowane do napięć stosowanych w samochodach. Ich używanie może spowodować zagrożenie porażenia prądem lub doprowadzić do zwarcia i uszkodzenia elektronicznych podzespołów auta. Dedykowany mechanikom DX.V12 pozwala uniknąć takich sytuacji, dzięki dostosowaniu do warunków pracy podczas diagnostyki układu elektrotechnicznego samochodu. Prezentuje przy tym wynik w najprostszy i najczytelniejszy sposób.
Autotester DX.V12 FACOM oraz wszystkie dołączone akcesoria (2 sondy dotykowe, 2 zaciski krokodylki, 2 kable, bateria) są przystosowane do testowania ciągłości obwodu elektrycznego w samochodzie. Woltomierz urządzenia, działający w zakresie 0 – 49 V DC, pozwala wykryć PWM / MLI automatycznie sygnalizując ich obecność. Zakres pracy omomierza (0 – 40 MΩ) umożliwia wykonanie pomiaru ciągłości dla lamp, bezpieczników, przełączników i innych elementów obwodu elektrycznego w samochodzie. Wszystkie potrzebne do sprawnej pracy informacje wyświetlane są na czytelnym ekranie w trzech kolorach: białym, zielonym i czerwonym. Urządzenie posiada także schowek na akcesoria oraz jest odporne na wstrząsy i ubrudzenie smarami i olejami.

Autotester DX.V12 jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 415,50 PLN netto.

technikanarzedziowa_kontakt

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *