Precyzja każdego szlifu z BLACK+DECKER™

Precyzja każdego szlifu z BLACK+DECKER™

Nowe szlifierki BLACK+DECKER™ przydadzą się zwłaszcza miłośnikom renowacji mebli oraz osobom lubiącym co jakiś czas odświeżyć swoje wnętrza. Oscylacyjna KA450 o kwadratowej stopie pozwoli z łatwością wyszlifować powierzchnie drewniane, a mimośrodowa KA199 także plastikowe, metalowe oraz malowane.

Szlifowanie oscylacyjne to jedna z popularniejszych metod pracy zwłaszcza wśród miłośników DIY i upcyclingu. Pozwala odświeżyć stare meble i nadać im blasku dzięki zdarciu zniszczonej, wierzchniej warstwy lakieru lub farby, a następnie nałożeniu nowej. W ten sposób niskim kosztem odmienimy wygląd mebli realizując jednocześnie własne twórcze pasje. Do takich zastosowań można wykorzystać np. nowe szlifierki KA450 i KA199 BLACK+DECKER™, łączące w sobie najlepsze na rynku parametry użytkowe z łatwością obsługi idealną dla amatorów.

Rozpoczęcie szlifowania z nowymi szlifierkami BLACK+DECKER™ polega na… przyciśnięciu korpusu i rozpoczęciu szlifowania! Intuicyjny włącznik znajduje się w ergonomicznym uchwycie i reaguje na nacisk dłoni użytkownika od razu włączając urządzenie. Obsługę dodatkowo ułatwiają małe gabaryty, a niski profil umożliwia dotarcie stopą do trudno dostępnych miejsc. Mimo kompaktowej konstrukcji obydwu modeli inżynierowie BLACK+DECKER™ zmieścili w nich imponujące silniki – KA450 wyposażono w moc 220 W, dającą szlifierce do 16 000 obr./min., a KA199 w mocniejszy napęd 260 W, rozpędzający ją do 14 000 obr./min. Możliwości szlifowania poszerza znajdujący się z tyłu obudowy przełącznik, który pozwala na włączenie trybu pracy ciągłej. Nowe szlifierki pozwalają też zachować czystość powietrza i miejsca pracy dzięki workowi z systemem potrójnej filtracji.

szlifierki_BLACK&DECKER KA450 i KA199

Główna różnica pomiędzy dwoma nowymi urządzeniami BLACK+DECKER™ polega na sposobie szlifowania i kształcie stopy. KA450 szlifuje kwadratową powierzchnią o wymiarach 114 x 114 mm doskonale nadającą się do wszelkiego rodzaju wykończeń drewna, takich jak m.in. konserwacja mebli, kadłubów łodzi, ram i parapetów okiennych, drzwi czy elementów konstrukcyjnych. Natomiast szlifierka mimośrodowa KA199 dzięki zastosowaniu okrągłej stopy o średnicy 125 mm jest przeznaczona do szlifowania szerszej gamy powierzchni: drewnianych, metalowych, plastikowych oraz malowanych.

KA450 KA199
Moc pobierana 220W 240W
Prędkość bez obciążenia Stała – 16.000 obr./min. 14.000 obr./min
Rozmiar papieru 114x114mm Ø=125mm
Mocowanie papieru Na klamry/ na rzep Na rzep
Włącznik Od góry/ za korpus Od góry/ za korpus
Pojemnik na pył Worek Worek
Długość przewodu 2 m 2 m
Cena 249 zł brutto 269 zł brutto

 

technikanarzedziowa_kontakt

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *