Wiertła – Moc tytanu z DEWALT®

Wiertła – Moc tytanu z DEWALT®

Wiertła DEWALT EXTREME® IMPACT do metalu i stali nierdzewnej – powleczone tytanowym płaszczem.

DEWALT® rozszerza gamę akcesoriów EXTREME® IMPACT o wiertła do metalu i stali nierdzewnej. Powleczone tytanowym płaszczem, posiadają wzmocniony rdzeń i jednoelementową budowę zmniejszającą zużycie i zwiększającą niezawodność. Przyspieszają i ułatwiają długotrwałą pracę w metalu.

wiertło_DEWALT EXTREME® IMPACT do metalu i stali nierdzewnej - powleczone tytanowym płaszczem

Długotrwałe wiercenie w metalu jest testem sprawności nie tylko dla elektronarzędzi. Również używane akcesoria mają duży wpływ na to, czy praca będzie wykonana dobrze i sprawnie oraz bez potrzeby ciągłego wymieniania wierteł. Dlatego DEWALT® przygotował uzupełnienie serii EXTREME® IMPACT dla fachowców z branży budowlanej i remontowej, którzy szybko i perfekcyjnie chcą wykonywać swoje zadania.

Nowe wiertła z tytanową powłoką i wzmocnionym rdzeniem zapewniają dwukrotnie dłuższą żywotność w porównaniu do oksydowanych wierteł DEWALT®. Innowacyjna końcówka prowadząca Pilot Point® posiada dokładnie wycięte, 4-stronne ostrze, które uniemożliwia ześlizgnięcie się z kierunku wiercenia. Pozwala to zwiększyć precyzję oraz przyspieszyć penetrację materiału, a dzięki mniejszej awaryjności wyeliminować przestoje i zwiększyć bezpieczeństwo pracy.

Potrzebujesz specjalistycznych wierteł – zapytaj naszego przedstawiciela handlowego:

technikanarzedziowa_kontakt

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *