Wycinanie otworów w ścianach – system CARDI „Da Vinci”

Wycinanie otworów w ścianach – system CARDI „Da Vinci”

Wycinanie otworów w ścianach

System DaVinci umożliwia wycinanie oraz wiercenie w ścianach i podłogach otworów pod okna, drzwi, przejścia, … . System składa się z prowadnicy 1500mm, statywu oraz urządzenia do cięcia lub wiercenia:
– piły łańcuchowej
– piły tarczowej
– silnika –wiertnicy diamentowej

system_do_wycinania_otworow_w_scianach_cardi-davinci_2
W zależności od zastosowanego urządzenia możemy wiercić i wycinać otwory w ścianach, podłogach i murach z różnych materiałów: pustaków, cegieł, bloczków, betonu, …

system_do_wycinania_otworow_w_scianach_cardi-davinci

system_do_wycinania_otworow_w_scianach_cardi-davinci_1

– System do cięcia i wiercenia Da Vinci jest elastyczny i uniwersalny – można stosować różne urządzenia na jednym systemie szynowym.
– System „DA VINCI” To urządzenie do cięcia i wiercenia składające się z modułów, które można zastosować w zależności od zadania, które należy wykonać.
– 230V – Da Vinci jest systemem tnącym wyposażonym w silnik elektryczny 230V, który może być stosowany w każdym otoczeniu, w budynkach mieszkalnych, przemysłowych oraz na placu budowy.
– MAŁE INWESTYCJE – Użytkownik ma możliwość zakupu, wraz z systemem prowadzącym tylko jednego urządzenia tnącego i tylko w razie konieczności innych, dzięki czemu początkowa inwestycja jest niewielka. Samych urządzeń tnących można również używać „ręcznie”.

Istnieje możliwość zastosowania urządzeń tnących i wiercących pneumatycznych lub hydraulicznych

Więcej informacji na temat wycinania otworów w ścianach:

technikanarzedziowa_kontakt

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *