Wacker Neuson – bezprzewodowe skoczki akumulatorowe AS30 i AS50

Wacker Neuson – bezprzewodowe skoczki akumulatorowe AS30 i AS50

Nowe akumulatorowe stopy wibracyjne Wacker Neuson charakteryzują zerową emisją spalin i niskimi kosztami eksploatacji.

Innowacje w zagęszczarkach Wacker mają długą tradycję. Firma już w 1930 roku skonstruowała pierwszy elektryczny ubijak. Kolejne lata przynosiły kolejne innowacje. Teraz Wacker Neuson robi kolejny krok w przyszłość, w postaci nowych akumulatorowych skoczków, które oferują możliwość pracy bez emisji spalin i kabli. Wacker Neuson znów pokazuje swój innowacyjny charakter w tym segmencie.

skoczek_ubijak_akumulatorowy_Wacker Neuson_AS 50 skoczek_ubijak_akumulatorowy_Wacker Neuson_AS 30

Nowe skoczki bezprzewodowe będą dostępne w dwóch wersjach. Mniejszy model AS 30 (45kg), może zgęszczać grunt pod rurami. Skoczek AS 50 (70kg) jest stosowany do wszystkich klasycznych prac zagęszczających.

Wacker Neuson_AS 50_Action 1 Baterie w obu maszynach mogą być wyjmowane i zmieniane bez użycia narzędzi, dzięki czemu operator może wymienić baterię na naładowaną kilkoma ruchami rąk. Oba modele dzięki zerowej emisji bez problemów spełniają surowe normy, takie jak te na budowach w obrębie miast.

Skoczek akumulatorowy jest prawdziwą nowością na rynku. Mocną stroną zerowej emisji spalin jest możliwość zastosowania w głębokich wykopach oraz w pomieszczeniach zamkniętych. Praca wolna od emisji nie tylko chroni zdrowie użytkownika, ale także zwiększa wydajność. Dzięki rozwiązaniu akumulatorowemu można oszczędzić około 63 procent kosztów energii.
Kolejne oszczędności wynikają z braku konieczności konserwacji gaźnika i innych części eksploatacyjnych zastosowanych w silniku spalinowym (np. filtry). Baterie i prostowniki są zaprojektowane tak, że mogą być stosowane niezależnie od modelu.

W przypadku baterii, Wacker Neuson stawia na baterie litowo-żelazowo-fosforanowe, które wyróżniają się szczególnie długim „życiem” – po 1500 cyklach ładowania nadal dostępne jest co najmniej 80 procent pojemności baterii. Przy tym zakres temperatury pracy baterii wynosi od -10 do + 50 ° C.

 

Więcej informacji:

technikanarzedziowa_kontakt

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *